Home
ROOTKlikni pro nejčerstvější zprávy
Novinky.czKlikni pro nejčerstvější zprávy
CD-R serverKlikni pro nejčerstvější zprávy
English version
Kodovani cestiny
Základní informace
Registrace shareware
Ceník registrací
Ceník registrací
Zajímavé odkazy
Aktuální kursy
Vyhledávání
Kontakt
Help/FAQ

TOPlist ICQ
Kvalitu hledejte na stránkách s logem ... Udělejte si radost v Atelieru Kavka

Dejme šanci dětem
\"Sbírejte

Tyto stránky jsou optimalizovány pro Netscape Communicator verze 4.x, rozlišení 800x600 a vyšší. Zda budou vypadat stejně i v Internet Exploreru záleží jen na společnosti Microsoft. Podrobnější informace o problémech s kompatibilitou najdete v sekci Help/FAQ.

This site is best viewed with Netscape Communicator. Download Netscape Now!Vítejte na serveru shareware.cz !

     Naším cílem je vám přinášet zajímavé a aktuální informace ze světa shareware, recenze programů, tipy, pracovní postupy atd.

     Nabízíme vám možnost zprostředkování registrace sharewarových programů. Provedeme za vás úhradu v příslušné zahraniční měně, vyřídíme příslušné formality a vy nám uhradíte náklady v českých korunách. S těmito službami máme velké zkušenosti, neboť je poskytujeme již od roku 1993, nejprve jako firma BAID Software, od sloučení s DONALD Systems v roce 1997 pod hlavičkou LANtaNet s.r.o. Jednotlivé objednávky vyřizuje náš tým pracovníků nebo spolupracujeme s několika tuzemskými partnery. V uplynulých letech jsme takto zajistili celou řadu licencí pro různé programy a pomohli legalizovat užívání softwarových produktů mnoha spokojeným zákazníkům, kteří z různých důvodů nemohou nebo si nechtějí zajistit registraci sami.

     Pokud jste na této adrese očekávali něco jiného, pak se velice omlouváme. Mnoho návštěvníků udivuje zejména to, že zde nenajdou spousty odkazů pro download různých programů, jako je tomu jinde. K tomu však není důvod - vždyť takových serverů existují desítky a stovky po celém světě a necítíme potřebu být dalším z nich. Nemá to žádný smysl, pohybujeme se přece na Internetu a je tedy zcela lhostejné, zda si program stáhnete od nás či třeba z USA. Pokud ale o žádných takových serverech nevíte, podívejte se do našich odkazů.

     Podporujeme český (popř. i slovenský) shareware a freeware! Jste-li autory nějakého zajímavého programu, dejte nám vědět. Rádi se o vašem díle zmíníme na našich stránkách, přidáme vás do odkazů, popř. vám poskytneme prostor pro prezentaci. Na oplátku doufáme, že na svoje stránky přidáte některou z našich ikon.

     Hledáme autory příspěvků! Pokud jste schopni a ochotni občas napsat nějaký článek či recenzi (nebo alespoň dát dohromady základní materiál, podle kterého by se dala recenze napsat), máte možnost. Ideální příležitost pro šťouraly, kteří rádi analyzují software a zkoumají jeho schopnosti.

     Po dokončení serveru připravujeme mnoho překvapení, např. soutěže o ceny, období slev na vybrané sharewarové programy, výprodeje atd., to nejdůležitější si však zatím necháme pro sebe, jinak by to už nebylo překvapení.

     Máte-li něco na srdci či na jazyku, přání, prosbu, stížnost, dotaz, připomínku či nějaký nápad, napište nám.

 

Home ] [ English version ] [ Kodovani cestiny ] [ Základní informace ] [ Kontakt ] [ Aktuální kursy ] [ Ceník ] [ Registrace shareware ] [ Odkazy ] [ Vyhledávání ]

Počet žádostí o tuto stránku od 11/04/1999 celkem: 45523, z toho dnes: 3,
naposledy: 23/07/2024 v 09:46:25 z adresy ec2-52-58-240-122.eu-central-1.compute.amazonaws.com

Náměty a připomínky zasílejte na adresu webmaster@shareware.cz

Navigator

ISSN 1213-3647 • Copyright © 1999-2024, LANtaNet s.r.o. & BAID Software • All rights reserved.