Home
ROOTKlikni pro nejčerstvější zprávy
Novinky.czKlikni pro nejčerstvější zprávy
CD-R serverKlikni pro nejčerstvější zprávy
English version
Kodovani cestiny
Základní informace
Registrace shareware
Ceník registrací
Ceník registrací
Zajímavé odkazy
Aktuální kursy
Vyhledávání
Kontakt
Help/FAQ

TOPlist ICQ
Kvalitu hledejte na stránkách s logem ... Udělejte si radost v Atelieru Kavka

Dejme šanci dětem
\"Sbírejte

Tyto stránky jsou optimalizovány pro Netscape Communicator verze 4.x, rozlišení 800x600 a vyšší. Zda budou vypadat stejně i v Internet Exploreru záleží jen na společnosti Microsoft. Podrobnější informace o problémech s kompatibilitou najdete v sekci Help/FAQ.

This site is best viewed with Netscape Communicator. Download Netscape Now!Název

Název programu či produktu, popř. počet licencí anebo další údaje nutné pro jednoznačnou identifikaci.

Autor/výrobce

Jméno autora či výrobce

Typ

Typ programu z hlediska distribuce a autorských práv. Bližší informace o komerčním software, shareware, freeware atd. naleznete zde.

Balení

Informace o způsobu distribuce registrované verze programu:

Registrační kód: uživatel obdrží registrační kód, která se vkládá určitým způsobem do programu (např. do speciální položky v konfiguraci). Kód je tvořen sekvencí písmen a číslic, lze ho dodat v tištěné podobě na papíře, e-mailem apod.

Program/klíč: pro registraci se registrační kód nepoužívá, uživatel obdrží jinou verzi programu nebo speciální binární klíč, který se umístí do stejneho adresáře společně s programem. Lze dodat e-mailem jako připojený soubor nebo poštou na disketě.

Krabice: registrovaná verze je dodávána pouze ve fyzické podobě, v krabici s instalačními disketami (nebo CD-ROMem), obvykle vč. tištěného manuálu. Vyřízení trvá déle, protože je nutná letecká nebo poštovní přeprava ze země autora či distributora do ČR. Dodáváme poštou nebo spedicí, popř. je možný osobní odběr.

Doprava

Informace o nejjednodušším způsobu přepravy od nás k zákazníkovi (souvisí s položkou Balení).

Obtížnost registrace:

Zdaleka ne u všech programů je vyřízení registrace jednoduché. Vždy záleží na tom, zda autor vyřizuje objednávky ze zahraničí, jakým způzobem je možné uhradit registrační poplatky, zda vůbec reaguje na objednávky, dotazy apod.

Termín:

Kromě podmínek, popsaných v sekci Obtížnost registrace, je důležité, jakým způsobem lze uhradit registrační poplatky (některé způsoby jsou časově velmi náročné). Podstatný je také způsob distribuce (viz Balení), registrační kódy lze zpravidla vyřídit velmi rychle, zatímto pokud se jedná o zboží, které je nutné dopravit do ČR, vyřízení registrace se může protáhnout i o několik týdnů. Uvedený termín je pouze informativní a vystihuje naše dosavadní zkušenosti.

Operační systém:

Výčet operačních systémů, pod kterými je možné software provozovat.

Kategorie:

Každý software zařazujeme do jedné či více kategorií (pro možnost tematického vyhledávání).

Informace, download:

Odkazy na download a informace o programu, zpravidla na WWW serveru výrobce, autora či distributora.

Cena

Cena, za kterou je možné od nár registrovanou verzi programu získat. Obsahuje veškeré náklady na registraci, kromě nákladů na dopravu k zákazníkovi na území ČR (pošta, spedice). Ceny jsou denně automaticky aktualizovány podle nejnovějšího kursovního lístku.

 

Home ] [ English version ] [ Kodovani cestiny ] [ Základní informace ] [ Kontakt ] [ Aktuální kursy ] [ Ceník ] [ Registrace shareware ] [ Odkazy ] [ Vyhledávání ]

Počet žádostí o tuto stránku od 30/04/1999 celkem: 6824, z toho dnes: 1,
naposledy: 27/11/2022 v 22:38:04 z adresy ninja-crawler111.webmeup.com

Náměty a připomínky zasílejte na adresu webmaster@shareware.cz

Navigator

ISSN 1213-3647 • Copyright © 1999-2022, LANtaNet s.r.o. & BAID Software • All rights reserved.