Home
ROOTKlikni pro nejčerstvější zprávy
Novinky.czKlikni pro nejčerstvější zprávy
CD-R serverKlikni pro nejčerstvější zprávy
English version
Kodovani cestiny
Základní informace
Registrace shareware
Ceník registrací
Ceník registrací
Zajímavé odkazy
Aktuální kursy
Vyhledávání
Kontakt
Help/FAQ

TOPlist ICQ
Kvalitu hledejte na stránkách s logem ... Udělejte si radost v Atelieru Kavka

Dejme šanci dětem
\"Sbírejte

Tyto stránky jsou optimalizovány pro Netscape Communicator verze 4.x, rozlišení 800x600 a vyšší. Zda budou vypadat stejně i v Internet Exploreru záleží jen na společnosti Microsoft. Podrobnější informace o problémech s kompatibilitou najdete v sekci Help/FAQ.

This site is best viewed with Netscape Communicator. Download Netscape Now!Informace o možnostech využití bonusového systému FAZOLE.CZ na našem serveru

Náš server je od 20. června 2000 zapojen v bonusovém systému FAZOLE.CZ. Naši zákazníci mohou fazole využít nebo získat takto:

Návštěva našich stránek

Za návštěvu našich stránek uživatel může získat 5 fazolí 1x denně. Pro získání fazolí hledejte ikonku s nápisem SBÍRAT v dolní části stránky. Ta se zobrazuje náhodně na některé ze stránek.

Poznámka: tato nabídka platí pouze v případě, je-li kampaň aktivní. Ta může být z kapacitních důvodů dočasně přerušena. Informaci o aktivním stavu naleznete v příslušné sekci na www.fazole.cz.

Zakoupení registrace shareware

Zákazníci, kteří zakoupí registraci libovolného sharewarového programu, dostanou od nás 500 fazolí za každou objednanou položku (např. pokud objednáte registraci 2 programů, obdržíte 2x500 fazolí). Fazole jsou přidělovány až po provedení úhrady poplatků za registraci. Požadavek na vyplacení fazolí vč. příslušné e-mailové adresy musí být uveden na objednávce!

Úhrada registrace fazolemi

Zákazník má nyní možnost uhradit část nebo celý poplatek za registraci programu fazolemi v poměru 1000 fazolí za každých 100 Kč ceny. Minimální částka pro aplikaci je 1000 fazolí (100 Kč). Fazole se přijímají pouze z jednoho konta (e-mailové adresy). Požadavek na částečnou nebo celou úhradu registračního poplatku fazolemi musí být uveden na objednávce.

Poznámka

Výše uvedené nabídky jsou v platnosti, avšak až do ověření systému v praxi bude tento text aktualizován a upřesňován. Případné dotazy směrujte na náš e-mail.

Poslední aktualizace: 12/09/00 14:16:08

 

Home ] [ English version ] [ Kodovani cestiny ] [ Základní informace ] [ Kontakt ] [ Aktuální kursy ] [ Ceník ] [ Registrace shareware ] [ Odkazy ] [ Vyhledávání ]

Počet žádostí o tuto stránku od 26/06/2000 celkem: 7497, z toho dnes: 1,
naposledy: 27/11/2022 v 22:38:15 z adresy ninja-crawler111.webmeup.com

Náměty a připomínky zasílejte na adresu webmaster@shareware.cz

Navigator

ISSN 1213-3647 • Copyright © 1999-2022, LANtaNet s.r.o. & BAID Software • All rights reserved.