Home
ROOTKlikni pro nejčerstvější zprávy
Novinky.czKlikni pro nejčerstvější zprávy
CD-R serverKlikni pro nejčerstvější zprávy
English version
Kodovani cestiny
Základní informace
Registrace shareware
Ceník registrací
Ceník registrací
Zajímavé odkazy
Aktuální kursy
Vyhledávání
Kontakt
Help/FAQ

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY:

Viry vs. administrátoři: co je horší?

Windows Commander: Okna jsou zakázána!

Keyboard Layout Manager: zkroťte svou klávesnici

Connection Meter: Jak ušetřit za telefon?

Norton AntiVirus 2000: Má váš počítač ochranu?

BlackBoxII: Hlídací pes pro váš počítač

Přehled nejčtenějších článků najdete na hlavní stránce!

TOPlist ICQ
Kvalitu hledejte na stránkách s logem ... Udělejte si radost v Atelieru Kavka

Dejme šanci dětem
\"Sbírejte

Tyto stránky jsou optimalizovány pro Netscape Communicator verze 4.x, rozlišení 800x600 a vyšší. Zda budou vypadat stejně i v Internet Exploreru záleží jen na společnosti Microsoft. Podrobnější informace o problémech s kompatibilitou najdete v sekci Help/FAQ.

This site is best viewed with Netscape Communicator. Download Netscape Now!Krotitelé virů II: ViruSafe95 2.4

(03/11/1999, Martin Dočekal) Prvního krotitele duchů jsem vám představil, byla to španělská Panda a nasadila vysokou laťku. Dnes vám nabízím krotitele jménem Viru - Safe95, verzi 2.4.

CFC Applet Effects Factory: Stránky v pohybu na 20 způsobů

(27/10/1999, Lukáš Tyl) Napadlo vás někdy, že animace, které vidíte na Internetových stránkách nemusejí být pouze animované gify? Že je tu více možností, jak rozhýbat nebo oživit své stránky? A to bez programů, které se specializují na animované gify? Nepsal bych tento úvod, pokud bych vám vzápětí na výše položené otázky nedokázal odpovědět.

CFC Applet Button Factory: jak vyrobit tlačítka pro WWW stránky?

(21/10/1999, David Adamec) Dnes chce mít vlastní WWW stránky na Internetu asi každý, ale ne všichni si je mohou dovolit nechat vyrobit od profesionálů. Nezbývá než si je vytvořit sám a právě tady každý stojí před rozhodnutím, jak graficky vyzdobit své stránky. Jednou z možností jsou tzv. Java applety, ale není mnoho těch kteří Javu ovládají. A pro ty by mohl být přínosem program pro tvorbu tlačítek Applet Button Factory.

AE97PR: Zapomněli jste heslo v Excelu?

(18/10/1999, Lukáš Tyl) Kolik z vás už někdy zapomnělo heslo? Ani není divu, protože je stále více míst, kde jsou potřeba. Pokud se vám takováto nepříjemnost stane u nějakého důležitého dokumentu, nad kterým jste strávili mnoho času, pak je každá rada drahá. Existují ale programy, které vám za určitých okolností mohou pomoci.

Krotitelé virů I: Panda Antivirus 6.0

(14/10/1999, Martin Dočekal) To si takhle jednou sedíte u počítače a najednou koukáte, že vám zmizel právě vytvořený dokument a mizí další soubory. A co teď s tím? Zavolejte některého z "krotitelů virů" a jen se dívejte.

Sound Limit: Vytvořte si vlastní MP3 archiv

(13/10/1999, Vojtěch Vančura) Po prvním seznámení s technologií MP3 je uživatel nejprve ohromen všemi kladnými vlastnostmi tohoto formátu, kvalitou zvuku, grafickým doprovodem a velmi dobrou kompresí dat. Následně stráví hodně času sháněním různých skladeb či jiných zvukových děl, ale dříve nebo později se dostaví otázka: Chci si svou sbírku CD uložit v digitální (MP3) podobě, jak to mám udělat ? Jedním z programů, které toto umožňují, je sharewarový program Sound Limit.

IW FTPort Client: zlaté české ručičky?

(12/10/1999, Martin Dočekal) Pravděpodobně jste při brouzdání internetem narazili na možnost stáhnout si nějaké soubory. Většinou to byly odkazy na soubory na stejném serveru, na kterém byly i vámi prohlížené stránky. Ovšem mohli jste narazit i na odkaz začínající písmeny ftp. Pro pohodlné brouzdání ftp servery je dobré míti nějakého FTP klienta, nejlépe v jazyce, který vám je vlastní. Pomocí ftp klienta si můžete pohodlně a s určitou jistotou nahrát různé soubory.

CFC GIF Animator 2.0: Obyčejný animační program?

(08/10/1999, Lukáš Tyl) V seriálu článků o programech firmy CoffeeCup se dnes podíváme na animační program. Zároveň zjistíme, zda má nějaké neobvyklé vlastnosti nebo jde o jeden z mnoha, které můžeme nalézt kdekoliv na Internetu.

MJ Studio: mixuji, mixuješ, mixujeme ...

(06/10/1999, Filip Brada) Mixování hudby (Dj-ing) již není záležitostí pouze prestižních DJ's, ale ve své elektronické podobě si může "zamixovat" každý. Stačí jen mít pořádný počítač a vhodný software.

CFC Image Mapper++: Obrázkové mapy pro každého

(05/10/1999, Lukáš Tyl) Je mnoho lidí, kteří tvrdí, že obrázkové mapy (image map) jsou zbytečnost (podle této skupiny lidí se vše dá nahradit vhodně vytvořenou tabulkou v HTML). A zároveň je mnoho těch, kteří tvrdí, že zbytečnost nejsou. Podle mě se najde několik oblastí, kde je využití obrázkových map velmi vhodné (a to mám tabulky docela rád).

< Starší  Novější >

 

Home ] [ English version ] [ Kodovani cestiny ] [ Základní informace ] [ Kontakt ] [ Aktuální kursy ] [ Ceník ] [ Registrace shareware ] [ Odkazy ] [ Vyhledávání ]

Počet žádostí o tuto stránku od 11/04/1999 celkem: 1342953, z toho dnes: 28,
naposledy: 16/06/2024 v 07:22:02 z adresy ec2-100-28-227-63.compute-1.amazonaws.com

Náměty a připomínky zasílejte na adresu webmaster@shareware.cz

Navigator

ISSN 1213-3647 • Copyright © 1999-2024, LANtaNet s.r.o. & BAID Software • All rights reserved.