Home
ROOTKlikni pro nejčerstvější zprávy
Novinky.czKlikni pro nejčerstvější zprávy
CD-R serverKlikni pro nejčerstvější zprávy
English version
Kodovani cestiny
Základní informace
Registrace shareware
Ceník registrací
Ceník registrací
Zajímavé odkazy
Aktuální kursy
Vyhledávání
Kontakt
Help/FAQ

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY:

Viry vs. administrátoři: co je horší?

Windows Commander: Okna jsou zakázána!

Keyboard Layout Manager: zkroťte svou klávesnici

Connection Meter: Jak ušetřit za telefon?

Norton AntiVirus 2000: Má váš počítač ochranu?

BlackBoxII: Hlídací pes pro váš počítač

Přehled nejčtenějších článků najdete na hlavní stránce!

TOPlist ICQ
Kvalitu hledejte na stránkách s logem ... Udělejte si radost v Atelieru Kavka

Dejme šanci dětem
\"Sbírejte

Tyto stránky jsou optimalizovány pro Netscape Communicator verze 4.x, rozlišení 800x600 a vyšší. Zda budou vypadat stejně i v Internet Exploreru záleží jen na společnosti Microsoft. Podrobnější informace o problémech s kompatibilitou najdete v sekci Help/FAQ.

This site is best viewed with Netscape Communicator. Download Netscape Now!AtomTime98: seřiďte si hodiny!

(04/10/1999, David Baierle) Systémové hodiny počítače nikdy nejsou zcela přesné a tak postupem času dochází k větší či menší časové odchylce. Několikasekundová nepřesnost sice zpravidla nepředstavuje žádnou katastrofu, avšak minutový či dokonce hodinový rozdíl už může způsobovat problémy. Existuje přitom možnost, jak hodiny synchronizovat s minimálními finančními náklady.

WebFlix Pro: jednoduchá střižna souborů MPEG

(28/09/1999, David Baierle) Každý, kdo se začne zabývat zpracováním a přehráváním videa na PC, dříve či později se setká s nutností sestřihu jednotlivých sekvencí. Jednou z nejjednodušších možností je použití programu WebFlix Pro.

cXcRew: Jen počkej, zajíci!

(24/09/1999, David Baierle) Není to tak dávno (i když pro někoho možná ano), co na televizních obrazovkách neběžely pohádky od Disneye, ale takové, jejichž původ byl na opačné straně zeměkoule. Jednou z nich je animovaný seriál Jen počkej, zajíci. V zemi svého původu se stal postupem času natolik oblíbeným, že firma Elektronika začala vyrábět hry se známými postavičkami vlka a zajíce (prodávaly se i u nás). Socialistickou elektroniku již sice dávno odvál čas, ale je tu náhrada!

SiSoft Sandra: Co nevíte o svém počítači ...

(22/09/1999, David Baierle) Každý uživatel PC čas od času potřebuje zjistit nějakou informaci o svém počítači. Pro profesionální techniky je to navíc takřka denní chleba. Málokomu se však chce počítač rozebírat a pod vrstvou prachu ve změti kabelů zjišťovat podrobnosti. Přitom to ale není vždy nezbytné ...

lp3: PC adaptér pro přehrávání MP3

(18/09/1999, David Baierle) lp3 adaptérZdá se, že vítězné tažení MP3 nebere konce. Po programech, umožňujících přehrávání tohoto oblíbeného hudebního formátu na počítači, přišly na svět i speciální walkmany, CD přehrávače, autorádia a už je k dispozici další novinka: adaptér připojitelný k PC, umožňující přehrávání ve vysoké kvalitě bez zatěžování procesoru a dokonce i bez zvukové karty!

RAM Refiner: Windows stabilnější a rychlejší?

(17/09/1999, David Baierle) O tom, že fragmentace dat na disku má vliv na výkon počítače, ví téměř každý uživatel. Proto také Windows obsahují program Defrag, pomocí kterého lze data opět uspořádat. A co data v operační paměti? I zde docházi k fragmentaci, avšak tento problém Windows řeší jen částečně.

CFC HTML editor++: HTML s kávou

(15/09/1999, Lukáš Tyl) Programy pro tvorbu stránek se dají rozdělit do několika skupin. Do první skupiny patří "vylepšené notepady", které vyžadují alespoň základní znalost HTML. Lze sem zahrnout například editory Tarantule nebo EasyPad. Druhou skupinou jsou pak editory, které nabízejí velmi mnoho doplňkových nástrojů a funkcí, mají svůj vlastní náhled a jsou určeny nejen pro znalce HTML. Příkladem jsou editory Homesite a HotDog. CoffeeCup HTML editor++ patří do druhé skupiny.

EF Commander: Souborový manažer nejen pro Windows

(13/09/1999, Lukáš Tyl) Průzkumník není úplně nejvhodnější nástroj na práci se soubory ve Windows (a to je ještě dost mírně řečeno). Mnoho lidí proto dává přednost souborovým manažerům, které se lépe ovladájí a navíc mají funkce, o kterých si Průzkumník (nebo chcete-li Explorer) může nechat jenom zdát. K nejznámějším patří Windows Commander. Jsou zde ale i další, např. EF Commander.

That's Y!: Otestujte si váš počítač na rok 2000!

(09/09/1999, Lukáš Tyl) Počítačový problém roku 2000 je dnes už všeobecně známý, což ovšem neznamená, že jsou známy veškeré jeho možné důsledky. Počítačoví pracovníci všude na světě pilně pobíhají od počítače k počítači a zkoušejí, zda jsou na rok 2000 připraveny. Jistě se najde i v České republice mnoho lidí, kterým tento problém dělá starosti. A právě pro ně je napsána dnešní recenze.

Xara WebStyle: Grafické doplňky pro homepage

(07/09/1999, Lukáš Tyl) Xara WebStyleOpět bude řeč o grafice. A stejně tak o grafice pro Internetové stránky. I když vlastně dnes už je těžké rozlišit, co je dělané pro prezentaci na Internetu a co pro prezentaci na CD. Tak jako program Xara 3D se specializoval na nadpisy, má i Xara WebStyle svoje speciální zaměření.

< Starší  Novější >

 

Home ] [ English version ] [ Kodovani cestiny ] [ Základní informace ] [ Kontakt ] [ Aktuální kursy ] [ Ceník ] [ Registrace shareware ] [ Odkazy ] [ Vyhledávání ]

Počet žádostí o tuto stránku od 11/04/1999 celkem: 1276321, z toho dnes: 36,
naposledy: 09/08/2022 v 14:51:39 z adresy ec2-3-229-117-123.compute-1.amazonaws.com

Náměty a připomínky zasílejte na adresu webmaster@shareware.cz

Navigator

ISSN 1213-3647 • Copyright © 1999-2022, LANtaNet s.r.o. & BAID Software • All rights reserved.