Home
ROOTKlikni pro nejčerstvější zprávy
Novinky.czKlikni pro nejčerstvější zprávy
CD-R serverKlikni pro nejčerstvější zprávy
English version
Kodovani cestiny
Základní informace
Registrace shareware
Ceník registrací
Ceník registrací
Zajímavé odkazy
Aktuální kursy
Vyhledávání
Kontakt
Help/FAQ

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY:

Viry vs. administrátoři: co je horší?

Windows Commander: Okna jsou zakázána!

Keyboard Layout Manager: zkroťte svou klávesnici

Connection Meter: Jak ušetřit za telefon?

Norton AntiVirus 2000: Má váš počítač ochranu?

BlackBoxII: Hlídací pes pro váš počítač

Přehled nejčtenějších článků najdete na hlavní stránce!

TOPlist ICQ
Kvalitu hledejte na stránkách s logem ... Udělejte si radost v Atelieru Kavka

Dejme šanci dětem
\"Sbírejte

Tyto stránky jsou optimalizovány pro Netscape Communicator verze 4.x, rozlišení 800x600 a vyšší. Zda budou vypadat stejně i v Internet Exploreru záleží jen na společnosti Microsoft. Podrobnější informace o problémech s kompatibilitou najdete v sekci Help/FAQ.

This site is best viewed with Netscape Communicator. Download Netscape Now!Ulead GIF-X.Plugin: Další funkce pro Photoshop

(18/05/1999, Lukáš Tyl)

Koupili jste si Photoshop a najednou zjistíte, že se v něm nedají dělat animované GIFy. Naštěstí není problém k němu získat potřebné pluginy, se kterými už nějaký ten animovaný gif určitě vytvoříte. Nemáte Photoshop? Pak je tu ještě šance, že máte třeba Ulead GIF Animator 3 nebo Paint Shop Pro. S těmito programy dokáže Ulead GIF-X.Plugin spolupracovat také.

     Ulead GIF-X. Plugin je sada 12 efektů, které můžete využít v některých grafických editorech a tím velmi podstatně rozšířit jejich dosavadní možnosti. Pluginů (nebo-li zásuvných modulů) je sice jenom 12, ale vzhledem k tomu, že každý z nich má ještě mnoho možných (a občas i nemožných) nastavení, je jejich množství prakticky daleko větší. Efekt, který je vidět na mnoha stránkách dostal název flag. Vytvoříme libovolný obrázek (ale nejlépe vlajku nebo firemní logo) a začínáme nastavovat jednotlivé parametry - rychlost větru, kontrast, úhel větru apod. Nastavíme počet snímku a necháme si vše ukázat. Jsme-li spojeni, vše uložíme s parametry počtu barev a načasování animace. Parametry nastavení daného efektu je možné si uložit (určitě by jsme si je do příště nezapamatovali) a příště se k nim vrátit. Z dalších efektů bych jmenoval jenom některé: rotation (příslušný obrázek roztočí), 3D map, neon, open book, zoom. Pracovní prostředí a ovládání je standardní. Každý efekt má svá specifická nastavení a naštěstí také nápovědu (v angličtině) pro případ nepochopení funkce nějakého parametru.     Pokud se na Internetu setkáte s animovanými GIFy, pak věřte, že mnoho z nich bylo vytvořeno právě pomocí těchto efektů firmy Ulead Systems. Není tedy zapotřebí kupovat celý nový program a stačí tak pouze rozšířit možnosti grafických editorů, které již vlastníte.

Tisknout článekZaslat článek e-mailemNapsat autorovi článku

Relevantní odkazy:


 

Home ] [ English version ] [ Kodovani cestiny ] [ Základní informace ] [ Kontakt ] [ Aktuální kursy ] [ Ceník ] [ Registrace shareware ] [ Odkazy ] [ Vyhledávání ]

Počet žádostí o tuto stránku od 11/04/1999 celkem: 1347001, z toho dnes: 71,
naposledy: 23/07/2024 v 22:41:26 z adresy hydrogen348-ext2.a.ahrefs.com

Náměty a připomínky zasílejte na adresu webmaster@shareware.cz

Navigator

ISSN 1213-3647 • Copyright © 1999-2024, LANtaNet s.r.o. & BAID Software • All rights reserved.