Home
ROOTKlikni pro nejčerstvější zprávy
Novinky.czKlikni pro nejčerstvější zprávy
CD-R serverKlikni pro nejčerstvější zprávy
English version
Kodovani cestiny
Základní informace
Registrace shareware
Ceník registrací
Ceník registrací
Zajímavé odkazy
Aktuální kursy
Vyhledávání
Kontakt
Help/FAQ

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY:

Viry vs. administrátoři: co je horší?

Windows Commander: Okna jsou zakázána!

Keyboard Layout Manager: zkroťte svou klávesnici

Connection Meter: Jak ušetřit za telefon?

Norton AntiVirus 2000: Má váš počítač ochranu?

BlackBoxII: Hlídací pes pro váš počítač

Přehled nejčtenějších článků najdete na hlavní stránce!

TOPlist ICQ
Kvalitu hledejte na stránkách s logem ... Udělejte si radost v Atelieru Kavka

Dejme šanci dětem
\"Sbírejte

Tyto stránky jsou optimalizovány pro Netscape Communicator verze 4.x, rozlišení 800x600 a vyšší. Zda budou vypadat stejně i v Internet Exploreru záleží jen na společnosti Microsoft. Podrobnější informace o problémech s kompatibilitou najdete v sekci Help/FAQ.

This site is best viewed with Netscape Communicator. Download Netscape Now!Kubík MP3 Manager: Řekni mi co posloucháš a já ti....v tom udělám pořádek

(19/07/1999, Lukáš Tyl)

Kolik z vás si při práci pustí hudbu. No, podle zvednutých rukou vidím že hodně. Tak a teď zvedněte ruku vy, co si pouštíte rádio. Nikdo? Aha, vy všichni si hudbu pouštíte přímo z počítače (jak jinak, má to své výhody, posloucháte pouze to, co si sami naladíte). Ani se určitě nemusím ptát, abych zjistil že drtivá většina hudby (nebo mluveného slova) je ve formátu MP3. A co vám k příjemnému poslechu můžu nabídnout? No přece jeho dokonalou organizaci a to ještě ke všemu zadarmo.

     Kubik MP3 Manager je malý (nikoliv však kapesní) organizér empétrojek. Vyhledá všechny empéčka, které máte u sebe na pevném disku nebo na lokální síti. Celý vzhled připomíná průzkumníka (možná by více seděl název MP3 Explorer :-), vlevo okno s adresáři a vpravo větší okno se samotnými soubory. A jako v normálním exploreru, tak i zde je možno filtrovat soubory. Ovšem ne podle velikosti, data apod., ale podle oblíbenosti skladeb. Můžete si vytvořit svůj vlastní žebříček a podle něho "známkovat" jednotlivé skladby. Není to úžasné?     "Pořádek" může udělat nejen v MP3 (ty stejně budou převažovat, že ano), ale i v ostatních hudebních formátech. Dokonce je možné přejmenovat skladby na vypáleném CD (je jasné že je nezměníte fyzicky na tom CD). K písničkám lze připojit i jejich texty (pokud je náhodou máte). Na velmi slušné úrovni jsou také vyhledávací schopnosti tohoto programu a je možno si vybrat z několika variant hledání. Nechybí zde ani informace o daném souboru. Název, pořadí, délka, odehraný čas, zbývající čas, celkový zbývající čas - to vše je v programu přehledně vidět.

     Závěrem je třeba upozornit na několik věcí. Tak především je nutnost mít v počítači program Winamp. Bez něj si prostě neškrtnete. Co mě trochu zarazilo bylo to, že program má anglické menu, ale českou nápovědu. A ještě něco - občas na mě doslova vybafnul nějakou hlášku, aniž bych tušil co se děje. Jinak program plně splňuje svůj účel a pořádek (obzvláště pokud máte MP3 hodně) vám v hudbě opravdu udělá. Ke všemu za to nic nedáte (kromě svého času a případného stažení programu). Přejí "přehledný" poslech hudby.

     Autorem je Pavel Kubka, další informace o programu vč. možnosti dowloadu naleznete na jeho stránkách.

Tisknout článekZaslat článek e-mailemNapsat autorovi článku


 

Home ] [ English version ] [ Kodovani cestiny ] [ Základní informace ] [ Kontakt ] [ Aktuální kursy ] [ Ceník ] [ Registrace shareware ] [ Odkazy ] [ Vyhledávání ]

Počet žádostí o tuto stránku od 11/04/1999 celkem: 1298792, z toho dnes: 5,
naposledy: 24/03/2023 v 00:29:31 z adresy ec2-3-238-134-157.compute-1.amazonaws.com

Náměty a připomínky zasílejte na adresu webmaster@shareware.cz

Navigator

ISSN 1213-3647 • Copyright © 1999-2023, LANtaNet s.r.o. & BAID Software • All rights reserved.